Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A jelenlegi bankom kiszolgálta...

Trényi Péterné kérdése:

A jelenlegi bankom kiszolgáltathatja e az adataimat az otp-nek és a jelenlegi bankom levonhatja e a pénzt amivel az otp-nek tartozom? Részletesen lentebb.

Figyelt kérdés
OTP banknál van A hitelem, amit egyik napról a másikra lecsökkentettek, ezért nem tudtam volna felvenni a fizetésemet. De még idejében kapcsoltam és átmentem egy másik Bankhoz.
2011. júl. 1. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem fizeted a hiteled, akkor szerintem levonhatják a pénzedet. Behajtás indul ellened.

Az A hitel törlesztésére lehet kérni részletfizetést, ami úgy nézz ki, hogy egy meghatározott összeggel havonta csökkentik a hitelkereted.

2011. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem vonhatják le, először is BAR listára kerülsz, utána eladják a tartozásof egy behajtó cégnek Ők bíróságra viszik az ügyet és utána már megterhelhetik a fizetésedet bármelyik bankban leszel. Tehát kérjél részletfizetést inkább, ill. ne várd meg amíg eddig eljut az ügy mert rosszabbul jársz késedelmi kamatok, bírósági költségek + végrehajtói díj mind téged fog terhelni.


Inkább most kapcsolj.

2011. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bank titkot nem kéne kiadni! Az a bank amely mindenféle infó kérésre kiad ilyen adatot nincs jövője. A szerződésedben is benne van, hogy csak a te engedélyeddel illetve bírósági végzéssel adnak ki bármely infót harmadik félnek.
2011. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A bírósági végzést pedig hamar megkapják.
2011. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi is ezen indokból kifolyólag átvittük a fizetésünket egy másik bankhoz,de nem vontak le semmit,nem is vonhatnak. Az Otp majd veled ezt rendezi,küldi a felszólításokat...
2011. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem vonhat?

Komolyan azt hiszitek, ha tartozásotok van egy bank felé, azt megoldhatjátok azzal, hogy nyitok még egy számlát egy másik banknál?

Majd veled rendezi és küldi a felszólításokat? És utána? Utána mi lesz? Arról már nem beszélsz…

A barátnőm anyukájának még a fundamentára is rátették a kezüket… Bárcsak ilyen egyszerű lenne, hogy bankot váltok…

2011. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már egy éve másik banknál vagyunk,és még nem történt az OTP részéről semmi. Tudom,h fog,és állok elébe. De neked meg kedves utolsó,közöd?! Ha nem inged,ne vedd magadra. Én simán át tudok siklani olyan kérdéseken,amihez semmi közöm,nem tudom egyes embereknek ez miért nem sikerül. Szánalmas.
2011. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Közöm? Miről beszélsz? :)

Te vagy a szánalmas, én is átsiklok feledted, mint amikor átlépek egy kutyaszart. A siklásodnak pedig meglesz az eredménye, csak legalább rossz tanácsot ne adjál másnak.

2011. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha figyelmesen elolvastad volna,én csak a saját tapasztalataimat írtam le,nálunk így működött...

Amúgy meg díjaznám,ha nem fenyegetnél!

2011. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fenyegetni? Ki, én? Ugyan már…

Olvasd el az OTP üzletszabályzatot, a lakossági bankszámláról és a folyószámlahitelről I. rész Általános rendelkezések.

[link]

De ne úgy, ahogy szoktad, hogy átsiklasz felette. (Ez a fenyegetés, amit az Üzletszabályzatban találsz!)

Ha már a tapasztalatnál tartunk, én is azt írtam, pontosan tudom (sajnos) hogyan lehet az OTP-vel megállapodást kötni hitelkeret csökkentésről, és hogyan lehet a tartozást „normálisan” rendezni.

Ha megnézed az első választ, jééééé… Ja, de lehet ezen is átsiklottál.

Amúgy fogad meg saját tanácsod, olvass figyelmesen, és használd kicsit a buksidat! A bőszmeségeidet pedig tartsd magadba.

Tudod hogy van a mondás, Ha csendben maradtál volna, bölcs maradtál volna....

Részemről lezártam, mindenki saját sorsának kovácsa.

2011. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!