Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes számlát...

Melyik banknál érdemes számlát nyitni? 16 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Most van valamelyik takarékszövetkezetnél akció,ha számlát nyitsz akkor válaszhatsz mellé órát amivel fízethetsz is.Olyan jó színekben van.Keress rá,remélem megtalálod!
2011. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nehogy már az órát nézd!

Azt nézd, hogy hol van ingyenesszámlavezetés, ingyenes ATM,ingyenes utalás, nincs kártyadíj.

Nehogy már egy 1000 forintos óráért évekig fizess havi 300 Ft számla bezetési díjat.

2011. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem OTP juniorom van. 18-24 éves korosztálynak. Minden ingyenes, és még ajándék mozijegyet is kaptam hozzá. Tudok vele mindenhol fizetni. Havonta 1x ingyenes ATM-ről történő pénzlevétel.
2011. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen az OTP banknál ingyen tudsz számlát nyitni.
2011. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a budapest bankot ajánlom, a számlanyitás is ingyenes+ a pénzfelvétel is ha budapest bankos ATM-ről veszel fel pénzt..
2011. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!