Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elvesztettem a bankkártyámat!...

Elvesztettem a bankkártyámat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
100%, hogy a házban van, de esélytelen, hogy valaha is megtalálom. Kb. az öngyilkosságon gondolkozom, ha anya megtudja, rosszabb vár rám. Ezt csak azért írom le, hogy mondhassátok: na, ezért nem való a gyereknek bankkártya. Egy éve megvan már.
2011. júl. 20. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

első körben le kéne tiltatni, hátha mégsem a házban van ;)

amúgy meg ülj le a seggedre és gondold át becsukott szemmel, hol használtad utoljára és hová tehetted

2011. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Keresd még egy kicsit, ha nem találod és a te neveden van bemész a bankba, letiltatod és csináltatsz újat. Lehet így meg sem tudják a szüleid hogy elveszett, mondjuk az én bankom levélben szokta küldeni, szóval ha nem csapsz le rá gyorsan akkor előbb észrevehetik, bár ha nem bontják ki nincs ráírva mi van benne, csak levél a banktól.
2011. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kiskorú kártyáját nem küldik ki postán, és csak a szülő veheti át ;)
2011. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mennyi a díja egy új kártyának, meg az ezzel kapcsolatos teendőknek?
2011. júl. 20. 16:15
 5/11 A kérdező kommentje:
100%, hogy itthon van, mert nincsenek barátaim, ezért június 13. óta nem mentem a szobámtól számított kb. 10 méteres körzeten kívül sehová.
2011. júl. 20. 16:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem próbáld meg megkeresni, kutass át mindent, ha kérdezősködnek mondd azt h takarítasz, vagy valami mást keresel.
2011. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"kérdezősködnek mondd azt h takarítasz," ne csak mondja, takarítson is, ha akkora kupi van a szobájában, hogy nem találja a kártyáját, akkor bőven ideje takarítani már
2011. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nos, akkor most mondok valamit, amin én egyszerre sírtam és röhögtem is. anyukámat 9 alkalommal hívtam fel, először még nem sírtam volna és nem akadtam volna ki teljesen, de mire tizedszerre fel is vette, már nem bírtam értelmes szavakat kinyögni. miután nagy nehezen, a fél lakást felkutatva, ezzel hatalmas kuplerájt generálva mindenhol nem találtam meg a kártyát, megmondtam neki, hogy bármit mondok, NE üvöltsön és ne ordítson le. nem égett le a ház, nem törtek be.

- elveszett a bankkártyám, és sehol sincs! *kitörni készülő sírás*

- dehogy veszett el, nálam van!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

bocsánatot kérek miondenkitől, akinek a drága idejét raboltam ezzel a feleslegességgel :)

2011. júl. 20. 16:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt gondolom, hogy mindenkinek tök jól megy, csak az én szekerem halad lefele a lejtőn, meg pitiáner dolgokat vagyok képes felfújni úgy mint más nem, de látom, messze vagyok még a fődíjtól. Kösz a megerősítést :P
2011. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is sűrűn gondolom ezt magamról, de nem alaptalanul, ahogy a visszajelzésekből eddig kiderült. :)
2011. júl. 20. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!