Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1 bank autómatából mennyi...

1 bank autómatából mennyi tudok egyszerre felvenni?

Figyelt kérdés
Érdekelne ,hogy a Cib-nél mennyit lehet felvenni az autómatából kb ti mennyit vettetek már fel maximálisan egyedül? 500 000 ft?
2011. júl. 20. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

max annyit, amire a limited van állítva..ha van netbankod, akkor ott be tudod állítani


a másik, ami befolyásolja, hogy milyen vastag pénzköteget tud kiadni az atm ill éppen mennyi pénz van benne és milyen címletek

2011. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és nem ajánlom, hogy utcai atm-ből ennyit kivegyél, mert valószínűleg 5 percen belül kirabolnak
2011. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Amennyi a készpénzfelvételi limit a kártyádon és amennyi lóvé van a gépben.
2011. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A másodikat kiegészíteném:

ja és nem ajánlanám, hogy bankautomatában bent hagyd a cetlit. Ne közöld a rablóval, hogy minimum mennyi van nálad kp-be. És mennyi van még a kártyádon.

Döbbenet, hogy némely ember milyen könnyedén akár fél millával is szambázik pénz felvétel után az úton és erre nem gondol!!


Egyébként a kérdésre: csak annyit vehetsz ki amennyi be van állítva. Ha kevés és több kell akkor átállíttatod. Ennek minimális ideje 24 óra. Utána visszaáll az eredeti értékre ha kéred. Maga a beállítás 1/2 perc a bankban.

2011. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem értem, hogy miért nem lehet mondjuk besétálni egy bankfiókba nyitvatartási időben, és ott kikérni az összeget...? Ott szép nyugiban elpakolod a táskába, nem látja senki.

Vagy átutalással fizetni ekkora összeget, és akkor fel se kell venni.

2011. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek csak kérdeztem amugy nemhiszem hogy kirabolnának;) és ha bemegyek akkor kiadják a pénzt? nemkell autómatába mennem?
2011. júl. 20. 23:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Negyedik vagyok:

Nem hit kérdése a rablás, ha nem elszántság. A bankba is kifigyelhet egy "békés" ügyintézésre váró ügyfél. Csak kisebb a rablás veszélye.


Kiszolgálnak a bankba is, csak nagyobb a költsége a pénzfelvételnek. Ezt azért nézd meg. Általában 2mFt felett előre kell jelezni a pénzfelvétet a fiókban. Ez alatt az érték alatt bármikor felvehetsz pénzt.

2011. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!