Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Utalás Vajda KFt Mohács és...

Utalás Vajda KFt Mohács és vidéke takarék szövetkezetbe, viszont nincs ilyen a közelben. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Hogy kéne utalnom egy ilyen számlára ha nincs bankszámlám?
2011. júl. 23. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én így indultam neki, bár nem tudom, hogy miért nincs több adatod róluk:

Google: Vajda Kft. Pécs..

06 20 938-6836

Itt egy telefonszám, ha ők azok, hívd fel, kérdezd meg a bankszámlaszámot, ha nem Google, Telefonkönyv vagy bármi tovább keresni.

Ha ez sem segít, posta, rózsaszín csekk, feladni a címükre.

2011. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnek nem a bankszámlaszám a gond, hanem hogy nincs bankszámlája, amiről utalni tud.

Akkor két megoldás van:

1. Nyitsz egy bankszámlát. Ma már minden postán lehet (Ott hivatalosan Postaszámlának, v vmi ilyesminek hívják, de gyakorlatilag Erstés számlád lesz, mert a posta pénzügyi szolgáltatásait az Erste Bank biztosítja. Hogy milyenek a kondícióik, milyen díjaik vannak, nem tudom.)

2. Rózsaszín csekken egy postán befizeted a pénz. Ebben az esetben két dologra figyelj:

- A csekken a cím helyére a bankszámlaszámot kell írni.

- előtt feltétlenül kérdezd meg, akinek utalsz, hogy így elfogadják-e, mert amikor az ember rózsaszín csekken fizet be bankszámlára, nem csak a feladó, hanem a címzett is fizet.

+1: ja és még vmi: kb. egy hét ebben az esetben,. amíg a pénz megérkezik.

2011. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző: igazad van, benéztem..
2011. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!