Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most akkor szükséges a paypalh...

Most akkor szükséges a paypalhoz hitel/bankkártya vagy nem?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy nem kell hozzá se bank-, se hitelkártya. Sajnos nekem nincs megfelelő kártyám, így átutalással töltöttem fel a paypal számlámat. Ám amikor vásárolni szeretnék (Ebay), be jön egy lap amin meg kell adni a kártya adatait. Most akkor mi van? Mégiscsak kell hozzá bankkártya?
2011. júl. 28. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Úgy tudom igen, persze ha nem biztos kijavít majd valaki.Én sokat vásárolok Paypalon keresztül, és minden esetben kártyával szoktam fizetni. Persze soha nem hitelkártyával, az veszélyes. Direkt csináltattam egy olyan kártyát, amit bármikor feltöltök az e-bankon keresztül, majd a vásárlás befejezése után a limitet visszaállítom 1 forintra, így még véletlenül sem tudnak pénzt levenni róla. Azért jobb az elővigyázatosság, egy barátom elfelejtette visszaállítani egy nagyobb vásárlás után a limitjét, valakik mind a két milliót ami be volt állítva lecsapolták neki. Nem tudni kik látnak bele a gépbe, akiknek ugye nem kellene. Ezért se használj soha hitelkártyát.
2011. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kell, onnan szedi le a pénzt egyből.
2011. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat(:
2011. júl. 28. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!