Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aktív Bár listás vagyok...

Aktív Bár listás vagyok kellene egy kölcsön ami nem megy ingatlan fedezetre! Hol és hogyan tudok felvenni hitelt ha aktív bár listás vagyok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hitelt sehol.
2011. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Banktól sehol. De vannak befektetők,akik azt állítják,hogy adnak neked,akkor is ha Bar-listás vagy! Kerüld el messzire őket,mert fizetheted az általuk kért előleget és részleteket,de pénzt nem fogsz látni tőlük.
2011. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Soha sehol.Az osztrák hitel van,ott nem néznek bárt,csak ingatlanra ad,elsősorban dunántúliakra,de csak városi házakra.
2011. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem azért köszönöm .. hát akkor nem tudom hogy így mi lesz . most néztem egy hirdetést de le kell utazni Gyulára és ott adnak kölcsönt bár listásoknak ingatlan fedezet nélkül millióként 8 ezer forintos törlesztővel szóval 4 milliónál 32ezer forintos törlesztővel .. Szerintetek ez hogy hangzik? ez egy rendes pénzintézet. Szerintetek megpróbáljam ?
2011. júl. 31. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Meséld el, hogy mi vezetett oda, hogy bár listás lettél.
2011. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát az úgy kezdődött hogy volt egy American Expressz hitel kártyám amin volt pénz és le lehetett venni róla mindig egy bizonyos összeget de azt vissza kellet fizetni ez eddig működött is . csak egyszer kaptam egy olyan levelet hogy én tartozok sok összeggel és hogy én nem fizettem vissza amit kivettem pénzt de pedig vissza lett fizetve és a kártyámat a tudtom nélkül át adták egy ilyen behajtási cégnek . ez a behajtási cég meg azt mondta hogy havi 15 ezerrel ha szeretném akkor meg adják hogy kifizessem . de a 700ezerből amit ki kéne fizetnem hirtelen 1millió 300ezer lett.. és most azért kéne kölcsön hogy ezt meg a többi adósságomat kifizessem
2011. aug. 1. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!