Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez milyen levonás a számlámról...

Ez milyen levonás a számlámról a bank, vagy nem tudom ki által?

Figyelt kérdés

Én nem utaltam az biztos, főleg hogy már akkor minuszban voltam nem is tudtam volna. Érdekes. Amúgy ERSTE.


Tranzakció típusa JUT:ESETI ÁTUT,PAPÍR/ B.KIVÜL

Könyvelés dátuma 2011.07.31.

Narratív JUT:ESETI ÁTUT,PAPÍR/ B.KIVÜL

Terhelendő számla 11600006-00000000-39871763

Terhelés összege -437,00 HUF

Értéknap 2011.07.31.


2011. aug. 1. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy másik bankba utaltál pénzt a számládról 07.31-én és ez a 437 Ft ennek az utalásnak a költsége, azaz ennyibe került a tranzakció.
2011. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előtte utaltál valamikor és levonták annak a díját például.
2011. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem maga az átutalás, hanem annak a tranzakciónak a díja. Valahová bizonyára utaltál a hónapban valamikor.
2011. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak egy utalásom volt 500Ft, aminek le is vonták a díját. Többet nem utaltam. Mindig követem a dolgaimat netbankon úgyhogy ez nem stímmel.
2011. aug. 1. 22:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Az Erstenél az utalás napján nem terheli meg a számlát az utalás díjával, hanem csak jelzi az utaláskor, hogy mennyi lesz a terhelendő díj. Hónap végén teszi rá a bankszámlára költségként az utalási díjat.

Amit leírtál, az valóban azt jelenti (mint ahogy fentebb is írták), hogy a hónap folyamán valamikor papír alapon utaltál valakinek, és ennek az utalásnak a jutaléka 437.- forint, amit 07.31-i kamatozással 07.31-én könyveltek a bankszámládon.

Nézd végig a havi bankszámla forgalmad, és ha már levonta egyszer az utalás díját és most mégegyszer levonta, akkor reklamáld meg a banknál.

2011. aug. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez valami banki fiókban létrehozott utalásnak tűnik.
2011. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint az 500Ft amit az ING banknak utaltam 437Ft-ba került? Ez rablás!
2011. aug. 3. 00:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan. Van az utalásnak egy minimumösszege. Nekem ennél kevesebb pénzt kellett egyszer valamelyik járulékszámlára utalni, és mondták is a bankban, hogy többe fog kerülni az utalás, mint maga az átutalt pénz összege, de nem tudtam mit csinálni, mert csak utalni lehetett.
2011. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!