Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell pénz átutalással...

Hogyan kell pénz átutalással rendelni?

Figyelt kérdés
Egy kínai céggel e-mailen keresztül vettem fel a kapcsolatot, hogy egy termékükből 100 db-ot szeretnék venni. Elküldték az egységárat és a számlaszámot ahova utalni kell a pénzt. Mivel most vásárolok így először nem tudom hogyan működik. Honnan fogják tudni, hogy Én rendeltem miből és mennyit (rengeteg mindent árulnak és gondolom nem csak Én vagyok az egyetlen ügyfelük),illetve hova küldjék, ha átutalom a pénzt? A válaszokat előre is köszönöm!
2011. aug. 5. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs rendelési azonosító? ha valamiért nem a weblapon keresztül kell fizetni visaval, általában ilyennel oldják meg. a közleménybe kell beírni. ha ez nincs, írd be a neved abba a rovatba, és töltsd le a bizonylatot!
2011. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. aug. 6. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!