Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van itt olyan AEGON-s aki már...

Van itt olyan AEGON-s aki már megkapta a reálhozamot?

Figyelt kérdés
Környékemben sorra kapják a munkatársaim azt a bizonyos reálhozamot, persze mind más biztositónál volt. Megnéztem a neten mennyit kapok vissza, ez eddig ok, de még egy AEGON-ost sem hallottam aki megkapta volna a pénzét. AEGONtól kapot már valaki zsét?
2011. aug. 9. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, a múlt héten kaptam meg.
2011. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
párom a péten
2011. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
múlthét csütörtök, postán.
2011. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megnyugtató. Akkor már csak várnom kell! Remélem annyit küldenek amit láttam a a neten.
2011. aug. 9. 18:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Én még nem kaptam meg (szla. kértem).

Sőt párom kapott papírt, hogy hová kéri, több a hozama, mint nekem. Annyi, hogy egy ideje munkanélküli és átlépett az AEGON-hoz. Viszont mikor neten megnéztük melyikünk mennyit fog kapni, neki 0 Ft-ot mutatott. Nem értem miért...

2011. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Két ismerősöm is megkapta számlára Aegontól (C és M). Én még nem, de nekem postán jön (H).
2011. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én postán kértem és tegnap meg is kaptam. Igaz pár ezerrel kevesebb, mint amit a neten néztem, de nem rossz. A nővérem átutalással múlt héten kapta meg. Neki több lett, mint várt. Mind a ketten Aegonnál voltunk.
2011. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én még nem kaptam meg,számlára kértem
2011. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A párom sem kapta még meg,,számlára kérte,a munkatársai viszont már megkapták.
2011. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 josek ***** válasza:
én sem kaptam semmit még, pedig már igen ketyek az óra
2011. aug. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!