Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mire számíthatok 1 hónap...

Mire számíthatok 1 hónap múlva, ha 4200 Ft-ért veszek OTP-s részvényeket?

Figyelt kérdés
Feljebb mehet az ára?
2011. aug. 11. 23:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Benzint vegyél.
2011. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
inkább rabszolgát..
2011. aug. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
1 hónapra ne részvényt vegyél.
2011. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Többször "nyertem" ezzel 100 ezer forintotokat, csak most tényleg nem tudom, hogy merre megy a piac.
2011. aug. 12. 00:31
 5/17 anonim ***** válasza:
Kb. 100e Ft-os mínuszra.
2011. aug. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

En is azt mondom, ne 1 honapra vegyel. Lehet, hogy 1 honap mulva 3000 lesz, de lehet, hogy 5 ezer. Az viszont szinte 100%, hogy 1 even belul ujra 5 ezer korul lesz.


Az en tippem:

Savosan szallj be. Vegyel egy adaggal most(holnap). Ha lejjebb megy, vegyel meg. Ha meg lejjebb megy, megint vegyel. Igy ha nem megy lejjebb, hanem egybol fel, akkor nem hagytad ki az alkalmat, ha meg lejjebb megy, akkor meg azt ki kell hasznalni.

2011. aug. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Smartguy86 ***** válasza:

01:38 - Ez akkor jó taktika, ha van annyi tőkéje, hogy egy hosszabb eső trendet is átvészeljen. Aztán a cash-flowk eredője lehet 0 fölötti... De az elemzést így sem lehet kikerülni. Aki a tőzsdén csak "nyer", az szerencsejátékot űz, nem pedig befektet. A befektetésnél a veszteséget is bele kell kalkulálni, tökéletes kereskedés meg nincs.


Én azt javaslom, hogy ha bizonytalan vagy, akkor nem ez a neked való pálya. A következményeket viselni kell tudni, ahogy a kockázatot is!

2011. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ma 10:11:

Nekem van tőzsdei tapasztalatom, és azt látom, a technikai elemzés nem jelent semmit. A trendek pedig gyakran éppen hirtelen, semmiféle jel nélkül fordulnak meg. Pl. egy-egy rossz hír miatt. Most speciel senki nem tudja megmondani, hogy a tegnapi emelkedés és a mai az trendforduló vagy csak korrekció. Anno volt telekomom(tudom annál olyan sokat nem jelent a technikai elemzés), és osztalék rally előtt akkora méretes baromságok jöttek ki abból, amit az elemzők írtak. Egyedül azért számít a technikai elemzés, mert az emberek bekajálják, és aszerint cselekszenek, egyébként ha mutatsz nekem egy grafikont, én mutatok neked abból eső és emelkedő folytatást is a világtörténelemből, ráadásul olyat is ahol áttöri az állítólagos "támaszt", meg olyat is, ahol nem.

2011. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ja, és aki anno a legutóbbi nagy esésnél vette az OTP-t 4000 körül, majd 3000-nél, majd 2000-nél is, esetleg visszafelé is követte, az jobban járt, mint aki mindig csak mondogatta, hogy majd vesz, majd ha még lejjebb megy, most nem mer belevágni a csökkenő trend miatt. Érdekes módon mikor 5400 körül volt akkor ment ezerrel a szöveg, hogy venni, holott már annyira nem volt hová emelkedni.


Persze amit írok tőkeáttétre, befhitelre, stb. nem vonatkozik, mert akkor 1 év alatt 4000-ről 5600 az nem buli.

2011. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
En is kerdeznek. Most pl.egy tag akinek otpnel bankbetete van az biztonsagba van? Vagy vigye madik bankba? Esetlek teljesen mindegy?
2011. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!