Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 20 éves vagyok szeretnék egy...

20 éves vagyok szeretnék egy 20 millios kocsit hitelre venni van olyan bank ami adná a hitelt 40 év futamidőre? Keresetem minimárbér felett lenne kicsivel.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 00:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%

Hát, 40 év törlesztés elég sokkoló, 60 évesen fogod befejezni a törlesztést... Addig, ha minden igaz, lesz legalább 2-3 másik kocsid. Dolgozz, ha ügyes vagy meg lesz a pénz egy része, így kevesebb lesz a törlesztés, vagy abszolút nem is lesz rá szükséged. Szerintem ne vegyél ekkora hitelt...

Amúgy milyen kocsira gondolsz?

2009. ápr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
97%
Nyilván kamu kérdés. Tételezzük fel, hogy mondjuk megveszed, mert adnak hitelt 500 évre:) Az első kötelező szervízt sem tudnád kifizetni ha nem keresel 4-5 kilót havonta. Ennyi.
2009. ápr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

De miért kell neked húsz milliós kocsi?Nem elég egy használt, egymillióért?Azért tudod ez elég nevetséges.

Nekünk volt egy ismerősünk, 2-3 havonta váltogatta a kocsijait.Terepjáró, SL500 merci, ilyenek.Közben meg nem tudta fizetni az albérletet, ahol lakott.Kb. ehhez tudom hasonlítani a te helyzetedet is.

Baromi nagy hülyeséget csinálsz.40 év alatt még sokminden megtörténhet, mit csinálsz ha jön egy gebasz?

2009. ápr. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%

Azt ugyan már melyik bank fogad el negyven éves gépjárművet fedezetnek? Mert az utolsó évben a hiteled fedezete még a kocsi, és az már igencsak negyven éves lesz :)


Tehát NEM kapsz ilyen hitelt. Kaphatsz húsz milliós autóra, kb. 30% önrésszel, max. öt évre hitelt. Persze ehhez kb. négyszázezres nettót kell igazolnod.

2009. ápr. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%

Én is 30millás kocsiba vagyok szerelmes, de sosem venném meg. Pedig mindig arról álmodozom, hogy olyan autóm lesz :)


Ha hitelt vennék fel, akkor abból egy jó házat építenék és ha tudnék még egy autót is vennék. Akár átlagautót, vagy ha jut rá akkor valami különlegesebbet.


De a 20-30 milliós kocsit sosem venném meg hitelre, közben meg nincs semmim és éhen halok. Egyidősek vagyunk amúgy, de szerintem ennek nincs értelme. Én már eldöntöttem, hogy akkor veszek csak ilyen autót, ha piszkosul gazdag leszek. Addig is hitegetem magam azzal, hogy összejön az élet és tele leszek majd pénzzel :)))


Őszintén szerintem ez egy rossz döntés lenne.

Gondolj bele, mit érne a luxusautó (vagy akár egy régi különleges darab) ha arra már nem lenne pénzed, hogy tankolj bele vagy szervizbe vidd, ha szükséges? Mit ér, ha nincs házad és nem jut semmire pénz és újabb hitelt már nem vehetsz fel? Mit ér, ha minden pénzed a törlesztésre megy el egész életedben ezzel elpocsékolva a fiatalságodat mert szórakozni menni sem tudsz soha? Öregkorodra kifizetnéd addigra csoda lenne ha még működne, és akkor meg már minek.

Ja és számolj azzal is, hogy esetleg lesz olyan alkalom, hogy összetöröd. Ha meg kell javítani az se lesz ingyen. És ellopják stb.


Amúgy tudom, hogy kérdést tettél fel és nem azt kérdezted mit gondolunk... de szerintem ennek az ötletnek nincs értelme, akkor se ha nagy autób.zi vagy :) én is imádom az én kiszemelt autómat évek óta már szinte azt hiszem a garázsban áll, dehát sosem lesz olyanom bele kell törődnöm. Ha lenne 30 millám nem az lenne az első.

2009. ápr. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%

Persze, hogy kapsz rá hitelt sőt még önerőt sem kell befizetned, főleg a mostani helyzetben. Jól hangzik nem?

Egyértelmű, hogy kamu a kérdés.

2009. ápr. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

Ha ilyen igényeid vannak,gondolom nem vagytok csórók. Miért nem kérted érettségi ajándékként a szüleidtől?

kérdés eleve rossz,mert "keresetem a minimálbér felett lenne kicsivel!" Lenne?, akkor még nem is dolgozol.Kis buta, te még nem tudod,mit jelent tartozni 1 banknak!!!!

2009. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%

Na azért jó magyar hozzáállással leszóljátok a srácot, nem biztos, hog ykamu. Volt nekem is olyan kis millliomos osztálytársam akinek 19 évesen hát 20 milka feletti kocsija volt bőven ...


De sztem ne menj bele ilyen hosszú távú részletbe, főleg manapság ne viccelj, aztán az egész életedet majd ez teszi tönkre ...

Na meg gondold meg, a kocsik az első évben elvesztik értékük jó részét, érdemes inkább egy 1-2 éveset nézned ami jó állapotú de főleg a mostani helyzetben féláron is megkapod, mint újonan.

Ilyen hosszú lejáratú hitelt semmiképpen se !!!!!

2009. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
98%
Úgy tudom törvény szabályozza nem olyan régóta , hogy gépjárművet csak minimum 20% befizetéstől és maximum 96 hónap futamidőre vehet az ember. Pont, amiatt hozták ezt a törvényt,mert rengeteg ember rokkant bele a 0% induló / 120 hó törlesztés konstrukcióba.
2009. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%

Zsírkamu a kérdés, vagy zsírhülye a kérdező :D


Vagy csak látta a Pappas Autó féle mercis lízingkérelmet és gondolta bekérdezi itt is :D

2009. ápr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!