Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Beforgatták már a Fundamentás...

Beforgatták már a Fundamentás megtakarítását az FHB Banktól igényelt ún. kombinált lakáshitelébe?

Figyelt kérdés

2003-tól FHB Fundamenta kombinált lakáshitelünk van, most jött el a beforgatási határidő. Mire számíthatunk?

Sajnos a bankban nem tudják a részleteket.

Egymáshoz küldözgetnek.

Másik probléma, hogy két éve már nem tudtuk fizetni a megtakarításokat a Fundamenta felé, viszont eddig már 2 millió Ft-t fizettünk be.

Sajnos azonban ez nem annyi, ami a minimális (50) százaléknak lennie kellene. Mire számíthatunk?

Így is be fogják forgatni az eddig összegyűlt pénzt?


2011. aug. 19. 23:55
 1/1 anonim válasza:

Nekem is ez a hitel-konstrukcióm volt. Baromira nehéz volt a betörlesztéssel kapcsolatos ügyintézés. Ahogy írod, egymáshoz küldözgettek. A Fundamentának még ugye van az ügyfélszolgálata Budapesten, ahová be lehet menni, de az FHB Banknak csak a központi számát lehetett hívni, és úgy hagyhattam üzenetet a kijelölt hitelügyintézőmnek, hogy hívjon fel.

Szóval én azt javaslom, hogy ne hagyjátok magatokat. Kullancs módjára akár mindennap fel kell őket hívni, hogy megunják a cseszegetést és intézzék el az ügyedet. Én a Fundamenta ügyfélszolgálaton is balhéztam egy sort, mikor nem akartak elfogadni egy igazolást, amit az ők kértek, és az FHB Bank 2 hónapos könyörgés és 50,000 Ft árán állított ki.

2011. aug. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!