Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha pl. -ul egy ismeretlennek...

Ha pl. -ul egy ismeretlennek megadom a 3x8 jegyű bankszámla számom, hogy arra utalja a pénzt - mert eladtam neki valamit -, akkor tud-e vele nekem hátrányt, kárt okozni, valamilyen módon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 06:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem,hiszen banktitok.Azért,csak szám,nem tudja a többi adatokat.
2011. aug. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rá tud utalni a maffia drogszámlájáról pármilliót. Ezzel tud ártani, mert elég gyanús leszel. De levenni nem tud róla, és megterhelni sem.
2011. aug. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha ráutal pár millát, az miért rossz nekem? Had utaljon, ha annyi lovéja van!
2011. aug. 22. 09:40
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudja megterhelni? Amit ráutalt nem tudja vissza inkasszózni?
2011. aug. 22. 09:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolkodj.. hányszor láttad már kiírva itt ott pl a vöröskereszt számlaszámát. Jól is néznénk ki, ha a számlaszámmal bemész a bankba, és le tudnál venni róla lóvét.

Egyébként ezt a kérdés nagyjából 2 naponta felteszi valaki...

2011. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ráutal pár millát, az miért rossz nekem? Had utaljon, ha annyi lovéja van!"


Azért ha gyanús számlaszámról kapsz elég magas lóvét, akkor a yardok igencsak rád fognak szállni és nem nagyon fogod kimosni magad...

2011. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kik azok a yardok, és én miért lennék gyanús? Tudnak-e valamit rám bizonyítani?
2011. aug. 22. 10:31
 8/10 anonim ***** válasza:

yard=rendőrség


és ha több millio ft mozgás van a számládon és a bank gyanúsnak tartja akkor jelezheti az apeh és a rendőrség felé

2011. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Millió magánszemély, cég, szervezet millió helyen adja meg a számlaszámát. Bárhol találkozhatsz vele. Teljesen nyilvános és visszaélni nem lehet vele.
2011. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bankkártya számot, PIN-kódot, telebank illetve netbank adatokat ne adj meg soha!


A számlaszámot viszont nyugodtan. Teljesen bevett dolog.

2011. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!