Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi van akkor ha nem terhelte...

Mi van akkor ha nem terhelte be a számlámat 400Ft-al a PayPal regisztráláskor?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom ezt újraküldetni, hogy aktiválni tudjam a bankkártyámat? Lehetséges, hogy azért nem mert hétvégén csináltam?
2011. aug. 22. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy beterhelték. Én pl. múltkor egy Citis kártyával jártam így. Fel kellett hívnom a Citit, és kideríteni, hogy mi az ellenőrző kód. Más kártyával sosem jártam így.
2011. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg tényleg beterhelte csak nem látom még a számlatörténetnél. Meddig lehet beaktiválni a majdan küldött kóddal?
2011. aug. 22. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég sokáig, én annakidején akkor csináltam meg, mikor a papír alapú számlaértesítőt megkaptam, és azon rajta volt a kód. Addig meg eltelt már egy fél hónap legalább, és működött.
2011. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hintalow ***** válasza:

Azért nem látod, mert csak ZÁROLJÁK, pár nap múlva könyvelődik le, utána fogod látni pl. netbankban, a könyvelt tételek között.

Ha nem akarsz várni, akkor bankfiókban, v. telefonon meg tudják mondani, mert ott látják a részleteket is a tranzakciónál attól a pillanattól, hogy megtörtént, de te csak pár nap után látod magadtól, miután könyvelődött.

2011. aug. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Felhívtam a bankot és megtudakoltam a kódot.
2011. aug. 23. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!