Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudom lekérdezni az...

Hogy tudom lekérdezni az egyenlegem?

Figyelt kérdés
Az OTP Banknál lett Junior számlám nyitva , de nem tudom , hogy interneten hol lehet lekérdezni az egyenlegem , illetve , hogy hol találom a szerződésben a számot , amit bekell irni . És mit tegyek , ha a telefonszám , amit megadtam , az már nem jó ?
2011. aug. 23. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
a szerződésen a HAZ szám kell, és otp.hu jobb oldalon be tudsz lépni...
2011. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha van külön internetbankingra szerződésed, akkor tudod neten megnézni az egyenlegedet. DE! Kell hozzá működő telefonszám, mert ott fogsz kapni sms-ben egy kódot, amivel megnézheted.
2011. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon bal oldalt van olyan, hogy egyenleglekérdezés. Oda kattintva meg kell adni a bankkártya szám utolsó 10 karakterét és a 3 jegyű telekódot, ami alapesetben a számlaszámod utolsó 3 száma.

Ehhez még OTPdirekt szerződés sem kell.

A számlaszámod 117-tel kezdődik, az utolsó 3 számjegy a telekód.

2011. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még mindig nem enged fel :(
2011. aug. 30. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ír ki vmi hibaüzenetet? Nem lehet hogy nem az egyenleglekérdezésre, hanem a számlakivonatra kattintottál?
2011. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!