Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen díjakat takarnak ezek...

Milyen díjakat takarnak ezek a levonások a bankszámlámról?

Figyelt kérdés

jún. 30., -330 Ft csomagdíj

júl. 29., -487 Ft csomagdíj

aug. 2., -4000 Ft éves kártyadíj folyamatos

aug. 31. -487 Ft csomagdíj


Valaki meg tudná mondani nekem hogy mit takarnak ezek a díjak pontosan?

Eddig nem igazán figyeltem, most tűnt fel hogy az elmúlt 2 hónapban elég sokat levont a K&H, a Trambulin számlámról. Ahogy fent látszik, leemeltek minden hónapban csomagdíjat, plusz még 4000 Ft éves díjat is. A csomagdíj közben emelkedett is, de pl. a Diákhitel Központ felé eddig 50 Ft-os jutalékot számoltak utaláskor, most már csak 10 Ft-ot. Szóval nem igazán értem… Én nem tudok róla, de elképzelhető hogy változtattak a feltételeken?

Ha valaki tud, akkor egyébként ajánlhat olcsóbbat!


2011. szept. 5. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Khmmm..

K&H Trambulin számlából van 8 fajta..

Szerinted így lehet válaszolni???

2011. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Trambulin pályakezdőben vagyok. Most nézem, hogy 18-28 év közti fiataloknak van ez és most töltöttem be a 28-at júniusban. Biztos ezzel van akkor összefüggésben.
2011. szept. 5. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:

a bank honlapján nézz körül, minden bank köteles kitenni az aktuális díjakat.

A csomagdíj lehet a havi számlavezetési díjad, az éves kártyadíj meg szerintem nem szorul magyarázatra.

2011. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sürgősen váltsál bankot! Nekem 4 bankszámlám van különböző bankokban, és a 4 számlára éves szinten nem fizetek annyit, mint te erre a pár hónapra. Nagyon magas a bankkártyád díja, a hitelkártyák szoktak ennyibe kerülni!
2011. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg például:


[link]


Előző voltam.

2011. szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Könnyen lehet, hogy váltok. Köszi!
2011. szept. 6. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, most látom csak hogy 28 éves vagy. A CIBEZZ csak 26 éves korig jó, illetve utána csak akkor, ha nappali tagozatos tanuló vagy.


Mindenképpen nézz körül több bankban is, és hasonlítsd össze a feltételeket! Ezt úgy könnyű megtenni, hogy éves szintre kiszámolod, hogy kb mennyi díjat fognak felszámolni. Bankkártya éves díj, számlavezetési díj x 12, kp felvételek díja (sok helyen az első kp felvétel ingyenes), állandó/eseti átutalások díja stb.


Nekem eredetileg az OTP-nél volt számlám, és egy ilyen összehasonlítás után sürgősen bankot váltottam...

2011. szept. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!