Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha megadta a számlaszámát...

Ha megadta a számlaszámát hogy fizessek be rá pénzt és mondta hogy elküldi amiért fizettem és nem küldte abból lehet valamilyen ügyet csinálni vagy lenyomozni ki ő és hova valósi? Mert csak a számlaszámát tudom és a nevét!

Figyelt kérdés
6000ft-al nyúlt... de úgy hallottam hogy ilyen kis összeg ért még a rendőrök nem csinálnak semmit...
2009. ápr. 22. 16:17
 1/4 A kérdező kommentje:
6000ft-al nyúlt le akart lenni
2009. ápr. 22. 16:55
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is volt már ilyen esetem. Én megfenyegettem, hogy ha x napon belül nem ér ide vagy a termék, vagy a pénz, akkor feljelentem.

És megteheted. Bemész a rendőrségre, és feljelented. Van bizonyítékod.

2009. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erre a pénzre keresztet vethetsz. A rendőrség egy név és egy számlaszám alapján nem fogja előkeríteni (nem is akarja), pláne, hogy ez az összeg még a szabálysértési határt is alig éri el. Tegyük fel, hogy elkapják: kap egy ejnye-bejnyét, neked ebből pénzed nem lesz.
2009. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kerültetek kapcsolatba? Mert ha pld a Vaterán, akkor ott is lehet panaszt tenni ellene. A Vaterásoknak meg kell adniuk a személyes adataikat is, ha jól tudom.
2009. ápr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!