Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Raiffeisen banknál van...

A Raiffeisen banknál van ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés

A múlthéten nyitottam számlát a Raiffeisen-nél, és kaptam 2db sms-t amiben az egyik valami DirektNet internetes aktiválás(azt meg is csináltam) a másik meg Direkt telefonos(ezt még nem csináltam meg) és arra lennék kíváncsi hogyha ezt aktiválom akkor majd küldenek sms-t ha pénz ment a számlámra illetve ha vettem le róla akkor is?

Mert én azt szeretném hogy sms-ben értesítsenek csak nemtudom hogy ennél a banknál van-e ilyen.


2011. szept. 15. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha igényeltél Mobil Banking szolgáltatást, akkor elvileg küldeni fogják az SMS-eket. Itt az utolsó 2 oldalon megtalálod ennek díjait is:


[link]

2011. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!