Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fontos! Mennyi időbe telik,...

Fontos! Mennyi időbe telik, míg megjelenik a számlámon az átutalt összeg, ha tegnap délután 15 órakor, tehát még zárás előtt indították az utalást?

Figyelt kérdés
Ma délután még várhatom?
2011. szept. 16. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor én utalok, OTP-től más bankhoz általában, akkor 2 munkanap kell hozzá.
2011. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tegnap délután indították, akkor már ma reggel ott kell, hogy legyen a számládon. Megnézted?
2011. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, megnéztem, és még semmi :(
2011. szept. 16. 12:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Most hívtam a bankot, azt mondták, hogy d.z. 4 óráig meg kell érkeznie.
2011. szept. 16. 12:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem érkezett meg...
2011. szept. 16. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Nap közben nincs tranzakció a bankok közt, tehát ha reggel nem volt ott, akkor csak következő banki napon (hétfőn) reggel érhet oda. De legkésőbb keddig.
2011. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha eltérő banknál utalsz reggel 10-ig,akkor másnap,10 után még egy nap(munkanap-hétvégén nem dolgoznak)Bankon belül azonnal a számládon a pénz.
2011. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!