Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akkor most hogy is lesz ez a...

Akkor most hogy is lesz ez a 180-as végtörlesztési lehetőség?

Figyelt kérdés

Nem szűkítették az igénybe vevők körét? Mert tegnap nagyon elkeseredtem, amikor azt mondták, hogy meghúzzák 10 M-nál , meg aki kapott korábban könnyítést az se igényelheti.

Eladnánk a lakást amire felvettük anno a hitelt, de a mostani árfolyam mellett kb.9 M ráfizetés lenne, azaz, ha ki akarnánk szállni a felvett 19 M ( 100%-ban leterhelte az ingatlant szülők házának bevonásával) jelenlegi tartozása 28 M Ft és 4 éve fizetjük a vacak hitel :-/ Eddig esélytelen volt kiszállni a körből, így minimális veszteséggel , de majdnem 0-n megúsznánk a dolgot....


2011. szept. 17. 09:50
 1/4 anonim válasza:
Lemaradtam még erről a 10m határról. Melyik összegre vonatkozik? A 180-as végtörlesztéses összegre? Tehát ha a végtörlesztésem összege 10m felette lenne, akkor már nem is lehet?
2011. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orbán cáfolta az összeghatárra vonatkozó hírt.

Szerintem nem lesz szűkítés, de meg kell várni a törvényt.

2011. szept. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig, amíg nem szavazzák meg, teljesen fölösleges bármit is gondolkodni rajta.
2011. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt elolvasható Rogán javaslata:


[link]


Felső határ nincs benne, se könnyítésre hivatkozás. Annyi a feltétel, hogy a hitel felvételekor 180 alatt kellett legyen az árfolyam. Tehát, aki 181 forintnál vette fel, az anyázhat. Aki nem lakóingatlanra jelzáloghitelt vett fel, az is.

Egyelőre, hiszen még akármi lehet az elfogadásig.

2011. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!