Lakáshitel! Lehetséges?

Figyelt kérdés
Találtunk egy lakást, nagyon jó áron. 2millióért megtudnánk venni. Szeretném tudni, hogy 2-ét 80.e ft os fizetésből önerő nélkül kaphatunk-e 2milló ft hitelt ??
2011. szept. 18. 13:19
 1/6 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ha a ház ér 3 M-t akkor igen, ha 2-t is ér, akkor nem. Törvényileg szabályozott 25% Önerő kell.
2011. szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A lakás többet ér mint 3millo 4et biztos ér. Akkor önerő mindenképpen kell :-(
2011. szept. 18. 13:36
 3/6 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Akkor lehet, hogy adnak, de ha Önerőt sem tudtok gyűjteni, akkor miből fogjátok fizetni a törlesztőt?
2011. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azzal nem lenne gond, volt nekünk elég sok félretett pénzünk csak nyaralni voltunk. Igazából nem terveztünk lakást venni még egy darabig, de ez jó ajánlatnak tűnik. Most is albérletben vagyunk és a törlesztő részlet elvileg annyi lenne mint amennyit fizetünk egy idegennek. De most hívtak a bankok, hogy nem elég nekik egy lakás fedezetnek amit meg akarunk venni kell nekik még egy :-( Én meg a szüleimét nem teszem be vagy a párom szüleiét. Bármi történhet és nem akarom hogy idős fejjel ott legyen egy jelzálog a lakásukon. Hát nem tudom lesz e belőle valami :-( De köszönöm a választ!
2011. szept. 19. 09:09
 5/6 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Először is kellene kérni egy értékbecslést, ez kb. 30e Ft körül van, itt megmondják mennyibe kerül a lakás és akkor tisztábban tudtok látni. Ha az értéke 3,5 felett van akkor én azt mondanám simán van olyan bank aki megadja. De ezt a 30e Ft-ot azért kell rászánni, hogy ne bemenjetek egy bankba, ott már majdnem elintézitek és az utolsó pillanatban derül ki hogy mégsem.
2011. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2011. szept. 20. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!