Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fizetőképtelen lettem 2 évre,...

Fizetőképtelen lettem 2 évre, most mikor felvettem a kapcsolatot a bankkal, az 1200000ft tartozásomból lett 3800000. Most árverezni akarják a házam. Megtehetik ezt? A válság miatt nem hoztak erre valami törvényt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 12:15
 1/3 anonim válasza:

Igen árverezhetnek!!

Egyezz meg a bankkal,akkor nem árvereznek!

Én is ezt teszem épp.

2011. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kapcsolatba léptem velük,azt tudták ajánlani,hogy meghosszabbították 15-ről 25 évre a futamidőt és havi 50000 kellene fizetnem. Vagy házam lesz vagy éhenhalunk. Ha netalán kapsz valami hasznos tippet ,légyszi írj.... Előre is köszi,és több sikert mint nekem!
2011. szept. 26. 14:36
 3/3 anonim válasza:

Hallottál már az új magyar találmányról, az önfinanszírozó lakásprogramról?

A program segítségével lakást, házat, üzletet vásárolhatsz, építhetsz, vagy megszabadulhatsz az ingatlanodat terhelő hitelektől újabb hitel felvétele nélkül.

Magánszemélyek és cégek is igénybe vehetik.

További információért elérhetőségem valamelyikén keress meg!


Vári Lászlóné

E-mail: varine.marika@gmail.com

Skype: varine.toth.maria

2012. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!