Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemesebb...

Melyik banknál érdemesebb Tartós befektetési számlát nyitni, hol kedvezőbbek a kamatok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Quaestornál van, viszont ez nem bank, de a legjobbak a kamataik.
2011. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Az Aegonnak az egyik legjobbak a befektetési alapjai.Fix kamatra az AXA-nál volt még 10% felett vmi.
2011. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt is az a kérdésem ,muszáj bankokkal kötnöd mert van annál jobb is.
2011. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


utolsó válaszoló:mire gondolsz?

2011. okt. 5. 08:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Befektetésként én nem pont bankokat választanék mert nevetséges kamatokat adnak. A pénzek igaz ez elég extrém eset de elérhetik a papír értékét amire nyomtatták (ez igaz az értékpapírokra is)az az a 0-t. Ha valami igazán értékállóba akarod tenni a pénzed vegyél befektetési aranyat. Ha per pill csak kisebb összeggel rendelkezel akkor is jó a befektetési arany mert az általam ismert cég lehetőséget biztosít kiesebb (persze ez is attól függ mit nevezünk kisebbnek)összeg esetén is a bankokénál nagyobb megtakarításra is.

Sokan nem tudják mi is az a befektetési arany és mért jó az mint befektetés. Meg kinek is tudnád azt majd értékesíteni. Most nem mennék bele de ha mégis mint lehetőségre kíváncsi vagy akkor szívesen belemegyek részletesebben.

2011. okt. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
...vagy olyan konstrukciót választani hosszabb megtakarítás esetén, ahol van hozam és egyéb beépített szolgáltatás is. Én ezt tettem, de az sem bank.
2011. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!