Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki kapott már teljeskörű...

Valaki kapott már teljeskörű felvilágosítást a végtörlesztésről a bankjában?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik bankban, milyen feltételeket mondtak? Budapestbankos vagyok, tegnap még nem tudtak fix adatokat mondani, ebben a bankban kapott már felvilágosítást valaki?
2011. szept. 30. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az OTP-nél sem tudtak semmit erről csak amit a tévében hallottak. Azt mondták jövő hét elején már lesz valami konkrét. Szerintem egymásra várnak a bankok, vagy nem esetleg nem is nagyon akar egyik sem forinthitelt adni. Mert lett volna idejük kidolgozni már a feltétleket.
2011. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Több bank honlapján fenn van már a menete.

A forinthitel felvételének feltételei viszont még kidolgozás alatt vannak sok helyen. Nézd meg a Raiffeisen bankét és a KH -mindkettőnél van fenn tájékoztatás, elsőnél részletes ügymenettel. Tájékozódásnak jó akkor is, ha más banknál vagy.

2011. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, a férjemmel mi is úgy gondoltuk, hogy a bankok a törvény életbe lépésének időpontjára már kész konstrukcióval fogják várni az ügyfeleket. Meglepő, hogy már hetek óta tudták, hogy lesz ez a törvény, és nem készültek fel rá, pedig volt rá idejük.

Az említett bankok honlapjait meg fogom nézni, hozzávetőleges információnak valóban jó lesz.

2011. okt. 1. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
hiteltanácsadó vagyok és eddig a BB adta a legnormálisabb felvilágosítást szerintem. Már múlt hét kedden ismertem a kiváltós terméküket, ami így hogy nincs még összehasonlítási alapom, nekem tetszik...
2011. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez igazán jól hangzik!:)

Épp most fogok indulni a bankba (ismét) érdeklődni, bízom benne, hogy utána is ezt fogom mondani:D

2011. okt. 3. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!