Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A csoportos átutalási megbízás...

A csoportos átutalási megbízáskor kell fizetni díjat az átutalásért? (OTP)

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csomagtól függ. Nekem ingyen van, de az nem OTP
2011. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csoportos beszedési megbízásra gondolsz?

Mert arra minden banknál van ingyenes lakossági számlacsomag.

Csak mert a csoportos utalás más, vállalati ügyfeleknek a fizetések és hasonló intézésére való. Tipikusan fizetni kell érte, a számla díjszabásának megfelelően, de hátha vállalati számlacsomagok között is van, ahol ingyenes.

2011. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nincs ilyened lakossági változatban is?
2011. okt. 8. 23:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyenem? Nézz szét már azon a nyamvadt oldalon!

Nem tudok róla, hogy lakossági számla keretei között létezne csoportos átutalási megbízás, mint szolgáltatás.

A kondíciókat meg megtalálod itt:

[link]


OTP-nek én a közelébe nem mennék.

2011. okt. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

utolsó!

miért nem mennél az otp közelébe?

én most keresek bankot a folyószámlámnak.

2011. okt. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert a legdrágább bank.Olan számlát kell nyitni ahol nincs számlavezetési díj, kártyadíj, ATM-díj,utalási díj....ilen pedig szinte mindenhol van,csak az OTP-nél nincs.
2011. okt. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem lakossági folyószámlám van, így ez nem segít.

Tudom, hogy drága, de ha például nem jön havi 120 ezer a számlámra, akkor másik banknál sincs ingyen (és mondjuk nem jön, ilyen is van ám)

A másik dolog, hogy a vidéken abból választhatsz, ami van, és egyedül OTP fiók van :(

2011. okt. 9. 09:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Például azért, mert drága a számlavezetés.


Meg azért is, mert a munkáltatói hitelt, amit rajtuk keresztül törlesztettem, képtelenek voltak a végén nulla forintra kihozni.


Mondjuk vidéken tényleg gáz, de ma már elég ha a számlanyitáshoz mész be egy bankba, minden intézhető utána az interneten.

Ez nem a reklám helye, de a CIB alábbi számlacsomagja teljesen jónak tűnik:

[link]

2011. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!