Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes-e lakossági folyószáml...

Érdemes-e lakossági folyószámla kezelő bankot váltani?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni ,ha végképp elegem van Csányi elvtársból és rablóbandájából??


Érdemes-e másik bankot keresni,vagy az összes többi is ilyen?


Úgy kezelik a pénzemet,mintha a sajátjuk lenne,3-4 féle szinonimával vonnak le pénzeket(számlavezetési dij,számlazárási dij,számlaegyenleg dij,kártya vezetési dij...),felsorolni is hajmeresztő.


Most rábeszéltek egy új csomagra.Kétszeri pénzfelvétel ATM -ből ingyenes.Beleegyeztem,utalták a fizetésemet,szerettem volna kártyával levenni,automata elnyelte a kártyát,valami kártyaolvasó-hiba miatt,vehettem le pénzt személyivel +500 -ért.


Érdemes -e váltani vagy az összes ilyen??


2011. okt. 22. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
OTP az egyik legdrágább bank, de egyben a legbiztosabb is. Viszont ezek a díjak máshol is léteznek, max a számlakonstrukció miatt ezek 0ft-ba kerülnek.
2011. okt. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az OTP nem csak a legdrágább,de a legtisztességtelenebb is. Semmivel sem biztonságosabb,mint a többi bank. Legfeljebb annyival,hogy ha baj lesz a bankokkal, az OTP-t Orbán kisegíti.
2011. okt. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Érdemes.

Valóban a legdrágább és legtisztességtelenebb.

Ráadásul az ügyintézésével is sok a gond.

Nem biztosabb a többi banknál (az egyszerű ügyfelek részére), bankonként 100 EURra az állam betétbiztosítást vállal (pl a Gönci Takarékszövetkezet is bedőlt, de a betétesek pénzét kifizették, nem buktak)

2011. okt. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
OTP biztonságos?:) Igaz már vagy tíz éve történt, de nem találták a pénzem... Összecseréltek két számlát mert ugyanaz volt a nevünk, csak nekem milliós pluszom a másiknak meg kettőszázezres mínusza volt... Az OTP szerint nekem kellett volna visszakérni a pénzem...
2011. okt. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem esek bele semelyik banknál a 0Ft-os kategóriába. OTP-s vagyok, összehasonlítottam, hogy arra, amire én használom az elektronikus számlacsomagot, arra gyakoraltilag évi párszáz Ft különbség jönne ki mindegyik banknál. És még a párszázon belül sem az OTP a legdrágább. Sose tűnt el pénzem, a fiókban (15 év alatt talán 3x voltam) mindig kedvesek-rendesek, az internetes rendszer jól és biztonságosan működik.

De ha nem vagy megelégedve, akkor válts. Ha valamelyik 0Ft-os bankszámlára elég a fizud (és elég is lesz...), akkor olyat érdemes. De ha egyszer nem lesz meg, akár betegállomány miatt is, akkor sokkal drágábbá válik!

2011. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!