Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vannak még régi ella ügyfelese...

Vannak még régi ella ügyfelesek, akik pl.2005-ben vettek fel deviza hitelt a régi ella banktól, és azoknak a szerződésük azóta sem lett módosítva, sem pedig a széljegyzet bejegyzésük?

Figyelt kérdés
Ha te ilyen ügyfél vagy, jó lenne, ha felvennénk a kapcsolatot neten!
2011. okt. 24. 01:56
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Inkább olvasnál Coelhót, ahelyett hogy itt rongálod az agysejtjeidet meg a miénket!


Én az Erste Bank Nyrt.-től vettem fel hitelt, azóta Erste Bank Zrt. lett belőle. Sőt, amikor először számlaszerződést kötöttem velük még Agrobank volt, amit csak egyszer újítottam meg a Mezőbankkal.

Szerinted okozott ez nekem egyetlen álmatlan éjszakát is?

2011. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Inkább olvasnál Coelhót, ahelyett hogy itt rongálod az agysejtjeidet meg a miénket!


Én az Erste Bank Nyrt.-től vettem fel hitelt, azóta Erste Bank Zrt. lett belőle. Sőt, amikor először számlaszerződést kötöttem velük még Agrobank volt, amit csak egyszer újítottam meg a Mezőbankkal.

Szerinted okozott ez nekem egyetlen álmatlan éjszakát is?"


Nem Erstre bankosokat keresek, hanem régi Ellásokat, akik 2005-ben vettek fel jelzálogot tőlük!

Az ő jelentkezéseiket várom!

2011. okt. 25. 00:22
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Én pedig nagymellű lányokat! Velük széljegyzetelnék.


Csak azért bátorkodtam beleokádni a kérdésbe, mert odébb már el lett magyarázva kimerítően, hogy értelmetlen dolgokon izmozol. Ha gondod van a jelenlegi hiteleddel, akkor váltsd ki, szeretett kormányunk most úgyis kedvezővé tette. Ha valóban 12 az általad felvett CHF hitel THM-je (amit kétlek, mert annyiért forinthitelt adnak), akkor ez a legjobb alkalom.

A bank neve érdektelen, mert az AXA pontosan ugyanaz a jogi személyiség.

2011. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Én pedig nagymellű lányokat! Velük széljegyzetelnék.


Csak azért bátorkodtam beleokádni a kérdésbe, mert odébb már el lett magyarázva kimerítően, hogy értelmetlen dolgokon izmozol. Ha gondod van a jelenlegi hiteleddel, akkor váltsd ki, szeretett kormányunk most úgyis kedvezővé tette. Ha valóban 12 az általad felvett CHF hitel THM-je (amit kétlek, mert annyiért forinthitelt adnak), akkor ez a legjobb alkalom.

A bank neve érdektelen, mert az AXA pontosan ugyanaz a jogi személyiség."


Te ide figyelj...! Mi a fenét nyomozol utánam? Mi a fészkes fene közöd van ahhoz, hová-mit és miért írok???

Ezt a hszedet, beírhattad volna a másik kérdésemhez, ott nem szólok egy büdös szót sem, de ne döntsd már el TE, hogy milyen célból keresek régi Ellásokat, vagy milyen célból nem!


És különben meg ki vagy TE? Az Axa védőszentje, vagy mi?

Állítsd már le magadat!

2011. okt. 26. 03:49
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyébként ezek után mind1, hogy ki mit ír a kérdésemre!

/ A szűrés nehézsége miatt! /

Ahogy elnézem az egész internetet ellepik az idióta, ki zsákmányoló bankárok, vagy bankokat védő jogászok és ügyvédek...akik, amint bankos kérdések merülnek fel élből ugranak rá, hogy őket képviseljék/védjék még ilyen formában is, természetesen a népet butítva ezerrel!

2011. okt. 26. 03:59
 6/8 A kérdező kommentje:

"A bank neve érdektelen, mert az AXA pontosan ugyanaz a jogi személyiség."


Egyébként meg, ha ennyire biztos vagy a dolgodban és már elmondtad százszor, akkor mit lázongsz itt?

Akkor nyugodtnak kéne lenned, hogy etéren úgy sem tehetek semmit! De mit mondottam, ha etéren akarnék tenni vmit, akkor nem nyitottam volna külön kérdést emiatt, de ha így is tettem volna, ahhoz sincsen semmi közöd...mert elméletileg demokratikus országban élünk, ami mindenkire vonatkozik, nem csak bankokra és bankárokra!

2011. okt. 26. 04:39
 7/8 anonim ***** válasza:

"természetesen a népet butítva ezerrel!"


Ezért is ajánlgattam Coelhót! :)

Jó, te tudod mit akarsz, mégha ennek semmi jelét nem adod is.

2011. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Majd annak fogom adni, aki érintett a témában!
2011. okt. 26. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!