Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell ebay-ról rendelni?

PunkLayla kérdése:

Hogyan kell ebay-ról rendelni?

Figyelt kérdés
Tudom h kell külföldi bankszámla de ezt hogyan kell elintézni? És csak ennyi kell hozzá?
2011. okt. 24. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

nem kellkülföldi bankszámla, a magyarról is utalhatod a péntz vagy fizetsz bankkártvval, paypallal.

Alegfontosabb,hogy nézd meg egyáltalán szállít-e MagyARORSZÁGRA AZ ELADÓ

2011. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*bocs,beakadt a capslock
2011. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress rá Googleeval, itt a neten legalább 3 helyen, hosszan, lépésről lépésre le van írva magyarul a tennivaló a regisztrációhoz..

Legyen 1 dollár vagy euronyi forint a számládon vagy bankkártyán (én azzal csináltam), mert ellenőrzésként viszik is.. Akkor már jó vagy..

2011. okt. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rendelni? (előző vagyok)

Felmégy az Ebay.hu oldalra, bejelentkezel és nézegeted a cuccokat.

Már akkor írja a fizetnivalót forintban vagy másban (ez mindegy, tőled ft-ban átszámolva "viszik"), ha venni akarod akkor.. Tovább a fizetéshez.. és itt lépéstől mégy lépésre, lesz ca. 6 (közben mégegyszer kéri a jelszót) és a végén amikor entert ütsz, nálam megszólal a telefon, leemelték a pénzt.....

2011. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!