Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Online tőzsdézés, kereskedés...

Online tőzsdézés, kereskedés esetén (pl a Plus500.hu) lehet mínuszba menni?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy x összeget kockáztatok és mondjuk bukok, de mehetek negatívba is? Ha igen, akkor ez tartozásként jelentkezik?


Valahol hallottam, de ehhez nem értek és jól körbe szeretném járni a dolgot mielőtt élesben és nem demo módban használnám.


2011. okt. 26. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehetséges.
2011. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Smartguy86 ***** válasza:
Ha tőkeáttétellel (lényegében hitelből) kereskedsz akkor igen. Vagy ha pl shortolsz, és el kell adnod olyan részvényt, amit még meg se vettél. Persze kis kezdőknél erre szoktak figyelni szerintem. Aztán ki tudja...
2011. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem megy mínuszba, tőkeáttéttel sem!

0-ig megy és ott zárja a pozíciót!

De 90%-ig biztos lehetsz benne, hogy 0-ra fog redukálódni a betett pénzed. Ez csak egy jó tanács volt!

Mennyi pénzt szeretnél eljátszani?

2011. okt. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"0-ig megy és ott zárja a pozíciót!"


Zárja, ha nyitva van az adott piac, de ha nincs nyitva akkor simán lemehet mínuszba és nyitáskor ott zárja ahol éppen van. Ennek elég kicsi az esélye, de nem lehet kizárni.

2011. okt. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, de elég gyorsan meglesz a nulla a tőkeáttétel miatt...
2011. okt. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csicsesz válasza:

Lehet mínuszba menni !!

tapasztaltam !

Nagy átverés a + 500 SENKINEK nem ajánlom !

2015. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erre kiváló példa volt a CHF mizéria.

Ezt pont az az extrém eset volt, ami miatt azt írtam, hogy elméletileg lehetséges. Több brókercég be is csődölt emiatt. Nem volt akkora likviditás a piacon, hogy zárják a pozikat.

2015. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!