Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hétvégi házat lehet vég...

Hétvégi házat lehet vég törleszteni bővebben lent?

Figyelt kérdés

A kérdésem az volna van egy hétvégi házam csak ez az egy ingatlanom van nincs más házam itt élek három és fél éve folyamatosan 2009-ben megkaptam a lakhatási engedélyt-rá és 2008 vettem fel hitelt-rá svájci frankban és most szeretném vég törleszteni azt mondták a banknál, hogy nem lehet, mert hétvégi házként szerepel, csak úgy lehetne, ha átminősítem lakóingatlanná így el mentem az önkormányzathoz a kérésemmel hogy nyilványitsák lakó házzá de ott azt mondtak hogy most nem lehet talán jövőre mivel december 30-ig lehet be adni a kérést így nekem az nem jó

Szeretném érdeklődni, hogy ha meg van a lakhatási engedélyem, akkor tudnék vég törleszteni vagy mit tehetek? Van valaki még ilyen helyzetben?



2011. okt. 28. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Így nem tudsz végtörleszteni, de ezt el is mondták neked. Csak lakóingatlanra felvett hitelt lehet végtörleszteni, a tiéd pedig nem az. Minden pontosan úgy van, ahogy már egyszer elmondták neked.
2011. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!