Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pénz felvételkor a bank...

Pénz felvételkor a bank automatában készült fényképet meddig őrzi meg a bank?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 02:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Unicreditnél, OTP-nél, ERSTE-nél, K&H-nál 50 nap a minimum idő, de van ahol 4 hónapnyi anyag is megtalálható.
2011. okt. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Köszi a kielégitő válaszod! Engem az érdekelne igazán hogy maximum mennyi hónapig vagy, évig tartják nyilván a képeket a KHB-nál és a tobbi Bankoknál. Mikor törlik véglegesen.Mert, kb kettő éve volt egy ügy és azt szeretném megtudni hogy pontosan mikor vettem fel pénzt az automatából a kép alapján."


Nem törlik, egyszerűen betelik a tárhely és felülírja a rögzítő. Csak a fenti bankokról tudok nyilatkozni (ezeknek dolgozunk), de két évre visszamenőleg biztos nem lesz felvétel!

A tranzakciók adatait előbb le tudod kérdezni! Nekem a netbankon keresztül több évnyi adat lekérhető.

2011. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszer elő fordult hogy egy ismeősöm meg kért hogy vegyek le a kártyájáról pénzt ez volt kettő éve és most meg fel akar jelenteni hogy a pénzt nem adtam neki oa de, hát ő adta ide a kártyáját és a pin códját is . és ugy vettem le neki kb: 50000.-FT OT.A pénzt is meg kapta meg a kártyáját is.Arra hivatkozik hogy a KHB-nál a fényké meg van az automatában.Én meg a pénzt nem adtam neki odamondja ő.Mit tehetek én ilyenkor. Várom megtisztelő válaszodat.
2011. nov. 1. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelentsen fel, állsz elébe!

Mondd azt, hogy nem is ismered! Bizonyítsa be az ellenkezőjét!

Különben is, mit csinált két évig?

2011. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha ez így is van, a fotó akkor se bizonyítana semmit.
dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!