Devizahitelesek! Ti mit csináltok, akiknek a rögzítés sem segítség? (Csak azok válaszoljanak akik érintettek az ügyben, akik csak kritizálni tudnak menjenek máshova. )

Figyelt kérdés

Nekünk a rögzítés sem megoldás, eladni nem lehet és jelenleg 2-szer akkora hitel van a házon mint amennyit ér.

Van valami életmentő ötletetek???


2011. nov. 5. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Mi csendben tűrünk. Jóval kevesebbet költünk a boltban, nem ruházkodunk. :(

Ez van.

2011. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Spórolni kell, nagyon. Ez most kemény lecke.

Illetve én most külföldi munkavállaláson gondolkozom, ha a szakmámban találnék állást, akkor a magyar fizetés többszörösét keresném meg.

2011. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van. Mi egy boltváltással megfeleztük a háztartási kiadásainkat, és ugyanide piacot szervezve extra bevételhez jutunk. Ez mindenkinek működik, aki felismeri.
2011. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Adjátok ki bérbe, és költözzetek szülőkhöz, amíg talpra álltok anyagilag.
2011. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is hasonlóan teszek, mint amiket fenn írtak.

Csendben tűrök, spórolok mindenen pl. húst sem veszek, fizetek amit csak bírok...próbálok eladni mindent ami mozdítható és próbálok munkát találni!


Még amin én is gondolkoztam - mert ha találok is itthon munkahelyet sokkal beljebb azzal sem vagyok -, h kiadom albiba - abból tudom fedezni a hitelt - és amint bírok kihúzok bárhová külföldre.


A rögzítéssel szerintem érdemes élni mindenképpen, mert ha nem is segítség anyagilag, de időnyerés téren talán az lehet vmennyire!

2012. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja ha külföldre nem akartok menni...vagy nem tehetitek meg...még az lehet megoldás, h kiadjátok akkor is albiba - ha csak a hitel 80%át fedezi már jobb -, ha tudtok szülőkhöz menni oda költöztök, ha meg nem akkor vmi szoba konyhás lakást talán tudok bérelni kb. 40eFt-ért.
2012. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!