Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Adósságrendező hitelt csak...

Adósságrendező hitelt csak házfedezetre, vagy vmilyen fedezetre adnak csak?

Figyelt kérdés

Kéne 3 millió ft nekünk, hogy kiváltsuk a hiteleinket, és ahogy néztem 3 millióra 10 évre kb. olyan 40e lenne. Most van egy 32e-resünk, meg egy 13e-res stb. stb., így egy 40e-res nem lenne nehézség nekünk. Van olyan bank aki ezt figyelembe veszi, hogy már jó ideje fizetjük ezeket rendesen? kivéve a többit idáig, ezért is lenne szükségünk kiváltásra, de nincs semmi fedezetünk. Én gyesen vagyok, csak a páromnak van jövedelme. Mi a megoldás?

Kérek valakit aki ezzel foglalkozik adjon tanácsot!

Idáig bárkit felhívtunk mindig azt mondták hogy kevés a fizu. Házfedezet meg ugye nincs. Van megoldás?


2009. máj. 7. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Adósságrendezőt csak ingatlan fedezetre adnak az tuti. A gyes nem számít jövedelemnek és a családi pótlék sem. Tehát a párod bejelentett jövedelme vehető csak figyelembe. Az írásodból ha jól vettem ki volt hiteletek, amit nem fizetettek rendesen. Ezzel mennyire vagytok elcsúszva? KHR (korábbi nevén BAR) listán szerepeltek? Mennyit keres a párod?
2009. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban nem tudtuk fizetni meg most! De most még adtak egy hét haladékot a bankok! De addig kéne vhonnan pénzt szerezni! Hitelkiváltóval járnánk a legjobban! De hát nincs ház! A fizuja 85-89e.
2009. máj. 7. 15:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem szerepel BAR-on!
2009. máj. 7. 15:09
 4/5 A kérdező kommentje:

De attól félek, hogyha ezt most nem sikerül megoldani fog. De még bízom hátha van vmi megoldás.

Idáig mindig rendesen fizettünk mindent. Soha nem volt gond. Csak én most gyedről gyesre mentes és sok kiesik. Dolgozni meg nem tudok elmenni mert a gyerek állandóan beteg. Meg hát abból se lenne csak egy hónap múlva, még ha most kezdenék is, ami szép álom.

2009. máj. 7. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos így kizárt. Bár úgy látom, már elkéstem a válasszal. :-(
2009. máj. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!