Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Váltsak? Otp jump-Otp junior

Váltsak? Otp jump-Otp junior

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, úgy volt szükségem lesz a jump-ra, ott ingyenes a netes utalás, meg lehet vele vásárolni a neten, viszont a juniorral nem, ezért azt választottam. Viszont most külföldön-az egyetem miatt- amúgyis nyitottam egy bankszámlát,ez csak a szüleim miatt kell. Annyi van,hogy havonta leveszem róla a pénzt és kész, semmire se használom ezen kívül, egyszer egy összegben. Most itthon vagyok 2 hétig, igaz nem sok pénz, de fölöslegesen nem adom az otp-nek már csak elvből sem, annyiszor megszivattak most az ügyintézés során,hogy az hihetetlen. A jump-nak kb 200 forint a havi díja a juniornak ingyenes, és még juniort is igényelhetnék. Viszont nem tudom,hogy akkor mi a teendő? Más kártyát kapok? Mert azt már nem tudnám megvárni, az előző is 1hónapba telt mire kiért. Vélemények?
2011. nov. 7. 17:44
 1/4 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogyha 200-300 ezer fölé emelem a limitem az jár valamivel? Gondolok itt pl. többletpénzre, mert megváltoztatom stb. Illetve még azt nem értem, hogyha x a kezelési,átváltási meg nem tudom még milyen költség,forintról euróra ugye,meg idegenautomata blabalba, akkor ha van mondjuk 10.000 forint a számlámon,akkor az nem baj,hogyha 10.000-et veszek ki? Max nem ad annyit ki,hanem csak levonja belőle, vagy ez hogy megy? Előtte ki kell számolnom mennyit vehetek ki? Csak mert ez bankonként változó,és épp amelyik automata útba esik abból veszek majd fel.
2011. nov. 7. 17:48
 2/4 anonim ***** válasza:
otp oldalán minden számlának fenn vannak a kondíciói (kicsit keresgélni kell, de ott van, szóval addig keresd, amíg meg nem találod), olvasd el, hasonlítsd össze, és annak fényében dönts.
2011. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz, azt ismerem. A kérdés arra irányult, hogy új kártyát kapok e,ez nincs fennt.
2011. nov. 7. 19:19
 4/4 A kérdező kommentje:
fenn
2011. nov. 7. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!