Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha 9-én végtörlesztek, akkor...

Ha 9-én végtörlesztek, akkor 10-én még von le valamit a bank? Azaz amint kifizettem, azonnal vége a hitelemnek, vagy van valami átfutási idő?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A végtörlesztés pontos menete bankonként változhat. De azon a napon, amikor sor kerül a tőke végtörlesztésére, minden egyéb felgyűlt költséget (kamat, kezelési költség) is le kell vonni, és azután már semmit sem kérhetnek.

Az Erste egyetlen nap alatt (a kérelem leadása napján) lezavart mindent.

2011. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. nov. 11. 19:16
 3/4 anonim válasza:
ha 9-én végtörlesztessz, akkor 10-én már úgy kelhetsz fel, hogy nincs hiteled és szerződésed a bankkal... szerencsés :)Ígyhát nem is vonhatnak semmit. ha mondjuk 8-án vonják a hitelt, akkor azt még levonják ahogy eddig és 9-én annyival kevesebbet végtörlesztessz, de ez nem valami gazdaságos, mert azt még 240-körül köhögöd be, nem 180-on.
2011. nov. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!
2011. nov. 16. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!