Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezne hogy ennyibe kerülne...

Létezne hogy ennyibe kerülne végtörleszteni?

Figyelt kérdés

Kb 400 000 Ft-ba kerülne az OTP-nél.Azt mondják olyan mintha új hitelt vennénk fel.Értékbecslő,közjegyző stb.

Ráadasul még a havi törlesztörészlet is drágabb lenne kb 15 000Ft-al


2011. nov. 23. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hitellel akarod kiváltani a régi frankhiteledet, akkor igen, könnyen lehet, hogy ennyibe kerül, bár a törlesztőrészlet nagysága is sok mindentől függ.
2011. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha hitelátváltással, vagy kiváltással akarod végtörleszteni a hiteledet, a bank semmilyen költséget nem kérhet. Ha egyéb más hitellel, (szabadfelhasználású) akkor lehet költsége, de ez irreálisan magas összeg, amit írtál. Mindenképp érdeklődj utána a többi banknál. Én is az OTP-nél voltam, de otthagytam őket, mert nagyon szemetek. Az FHB-nál sokkal kedvezőbb hitelt kapok. Ne sajnáld rá az idődet!
2011. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!