Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Visa vagy MasterCard kártyát...

Visa vagy MasterCard kártyát szeretnék, amit a paypal is elfogad. Mi a teendő? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Most van Maestro kártyám Unicredites. Bemenjek unicredithez, hogy másik kártyát akarok? Van valami feltétel hogy lehessen olyan kártyám? Például nem dolgozok, nem menne rá rendszeres jövedelem... ez baj?
2011. nov. 29. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szinte minden bank kínál internetes vásárlásra alkalmas Mastercardokat, de az Unicredit pont nem.

Különösebb feltételei nincsenek ott ahol én néztem az imént, diákoknak is rendelkezésére áll.

Amúgy a Paypal magyarországi számlája pont az Unicreditnél van, tehát ha feltölteni akarod az egyenlegedet, akkor oda kell utalni. Viszont nem tudom, hogy kártya nélkül lehet-e Paypal accountot létrehozni, mert van egy ellenőrzési folyamat az elején, és ahhoz talán kell.

Talán érdemes lenne bankot vűltani, de a kérdésedet tedd fel a saját bankodnak is, hátha mondanak valami értékelhetőt.

2011. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Unicredites kártyám van. Nem régen fizettem vele a neten. Nem hiszem, hogy feltétel a rendszeres jövedelem ráutalása, bár jó ha van.
2011. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én eladni akarok ebayen, és ahhoz kell paypal számla és kártya is hozzá, anélkül nem működik a dolog. De ugye ott csak Mastercard vagy Visa jó, mást nem fogad el.
2011. nov. 29. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát az gáz, hogy a Unicreditnél nincs külön netes kártya, de lehet olyan elektronikus főkártyát (MasterCard vagy Visa) igényelni, amivel lehet neten is fizetni, viszont ilyenkor fenn áll az a veszély, hogy ha elhagyod és olyas valaki találja meg, akiben egy szemernyi együttérzés sincs, akkor szépen levásárolja a pénzedet, mert netes vásárláshoz elég a kártyaszám, lejárati idő, kártyán lévő név és a hátulján lévő 3 jegyű kód.

Szóval szerintem válts bankot, ahol lehet külön internetes kártyát igényelni virtuális számlával.

2011. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A PP-nál számlaszámot is megadhatsz. Nem kell kártyaszám. Nekem sem fogadta el a kártyaszámomat, de a számlaszámommal működik a dolog. Csak az bank account-ot kell hozzáadnod nem pedig a credit card number-t. Keresd meg valahogy ezt az opciót, ott van, én is úgy guberáltam.

Nem kell emiatt másik bank, meg bankkártya meg f@szság. Jól néznénk ki, ha a PP miatt az embernek bankot, számlát, kártyát stb kéne váltania.

2011. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bank accountot már hozzáadtam, de mikor eladni akarok ebayen akkor rögtön arra az oldalra visz ahol kártyát kell hozzáadnom, és nincs más lehetőség, csak vagy hozzáadok egyet vagy cancel.
2011. nov. 30. 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Hm, akkor passz. De nem is értem, hogy az eladáshoz minek kell hogy kártyád legyen hozzáadva. És ha mondjuk utalsz a PP-dre valamennyit? Tudod, lehet ráutalni is, akkor sem tudsz eladni? Próbáld ki, max lekéred vissza a számládra.
2011. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!