Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit kell csinálni ha 3-szor...

Mit kell csinálni ha 3-szor rosszul írtam be a paypal aktiváló kódját, amikor levonja a 400Ft-ot?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 17:34
 1/5 Katoonene ***** válasza:
Azt elhiszem, hogy egyszer el lehet rontani, de háromszor? Negyedikre írd be helyesen, így 4X400 Ft, tehát 1600 Ft lesz jóváírva.
2011. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Irány a szemészet vagy esetleg valami kisegítő iskola.
2011. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért von le 400 ft-t? Bocsi, én igazából még csak 2 tranzakciót végeztem PP-vel, de nem vont le semmilyen 400 ft-t. Ezért nem vágom.
2011. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért nem volnt le neked,mert még nem aktiváltad. Nekem is most fogyott el, ezért kellett aktiválnom, de rosszul írtam be 3x is (még nem is tudtam mi az igazi kód, mert nem jelent meg a számlatörténetben). Most írtam nekik egy levelet, hogy oldják fel a bankkártyám tiltását.
2011. dec. 2. 07:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Fú, aha vágom, erről olvastam. Na ez király, akkor nekem is meg kéne majd néznem a saját számlámon valami aktiváló kódot, ha nem akarok így járni? Figyu, már bocsi, hogy te kérdeztél, én meg vissza, de a bankszámlakivonaton hol van ez a kód? Illetve, a PP-hez tartozó bankkártyádat le is tiltották? Mi van, ha én bankszámlaszámot adtam a PP-mhez?
2011. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!