Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Émász átutalás, hogyan? Többi...

Émász átutalás, hogyan? Többi lent.

Figyelt kérdés
Eddig sárga csekken fizettem az émász számlámat, ezentúl átutalással szeretném, ezt jeleztem is ineterneten keresztül az émásznak, aki nyugtázta is. De én honnan fogom tudni, hogy mikor és mennyit kell átutaljak nekik? Küldenek valami papírt? Vagy ugyanugy jön a csekk, csak nem befizetem a postán hanem csak simán átutalom a neten keresztül?
2011. dec. 5. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Számlát ugyanúgy kapsz, mint eddig, csak csekk nem lesz hozzá.
2011. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2011. dec. 5. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha meg csekket kapsz akkor általában már a bankoknál is van olyan menüpont, hogy sárga csekk befizetés. Ilyenkor feldob egy sárga csekknek megfelelő felületet, kitöltöd és utalod. Nem kell postára menned.
2011. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2011. dec. 5. 12:21
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Miért nem regisztrálsz valamelyik oldalon? Elektronikus számlát kapsz, és akár bankkártyával is fizethetsz.

2011. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

12:41

Gondoltam rá, de több ismerősöm is panaszkodott a dijnet-re, hogy sosem ér időben a címzettnek az elutalt pénz.

2011. dec. 5. 12:58
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja és a fő ok, állítólag nem biztonságos.

Én nem tudom, nem ismerem.

2011. dec. 5. 13:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem a dijnet-et, nekem csak az émász miatt lenne jó, de több számlámat is átutalással egyenlítem ki amiket a dijneten nem lehet, és ezek miatt be kell lépnem a bankom honlapjára, és ha már ott vagyok, akkor egyszerűbb az émászt is onnan utalni.
2011. dec. 5. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!