Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cetelem áruhitelemet intézem...

Cetelem áruhitelemet intézem most és van egy része a szerződésnek az eredeti hitel mellett, ami egy hitelkártyáról szól 100. 000 forint kerettel, én ilyet nem kértem, mi ez?

Figyelt kérdés
Aláírhatom és ha nem használom akkor nem kell utána semmit se fizetni a hitelkártya után vagy ne írjam alá vonjam kérdőre őket?
2011. dec. 8. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
régebben hitelre vettem egy telefont rajtuk keresztül, majd kaptam egy feltöltött kártyát. De nem aktiváltam, és így nincs is haszna. Ők küldözgették egy darabig a levelet, hogy mennyire jó is az... Szóval nem gond. Ha adják adják. Nem aktiválod és annyi.
2011. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak az a gáz, hogy bejelöltem direkt, hogy nem kérek ilyesmit és mégis benne van a szerződésben. elolvastam az egész feltételt stb semmi nincs erről, hogy mi van, ha nem hasznalom akkor is van-e valami utána... szóval érdekes
2011. dec. 8. 20:26
 3/7 A kérdező kommentje:
egyébként Neked is benne volt a szerződésben a hitelkártya rész vagy Te csak úgy megkaptad?
2011. dec. 8. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem nem volt benne. Csak mert rendesen törlesztettem megleptek vele pedig nem kértem. Eltettem, ha kavarnak vissza tudjam adni. Rimánkodtak egy darabig, hogy aktiváljam mert megéri blabla. Persze nem éri meg... Aztán megunták. A kártya megvan, a lóvé rajta, ők feladták és már nem írnak. Nekik került pénzbe a sok levél. Mivel nem kértem nem is kérhettek volna semmit.
2011. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is jön szinte hetente a szuper" ajánlatuk na hát kár a papirért amire nyomják. kell a francnak az uzsora hitelük a felvett összeg több mint 100%.a inkább spórolok ha kell valami. Amúgy régebben a nem aktivált kártya miatt éves kártya dilyat kértek mire én azonnal ajánlva levélben lemondtam ekkor fel hívtak hanem kell megfizetnem a dilyat akkor maradok-e az ügyfelük. Felőlem"
2011. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó tanács. Aktiválatlanul dobd tűzbe. Nehogy kísértésbe essél. 4év alatt a 250ezres hitelre több mint félmilliót fizettem vissza,és csak azért úsztam meg ennyivel, mert amikor egy kis pénzhez jutottam a maradék 70ezer forintot egy összegben kifizettem. Áruhitelre jók ezek a bankok.Feladod a havi csekkeket,aztán jócakát.Csak ezen nem tudnak olyan nagyot szakítani,mint az aura kártyájukkal.De itt egy példa.



http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

2011. dec. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

CETELEM ÁTVERÉS???

Soha nem akartam hitelre venni semmit. Ezt tartottam is. Februárban viszont láttam a euronics-ban egy laptopot, ami 0% áruhitelre elvihető. Mondom na ez jó, hát most legyen.

Nem adok ki egyben annyi pénzt....

Havi 10 ezer nem sok.

Júniusban valahogy csúsztam egy hetet a befizetéssel, ami után elkezdtek nekem küldeni egy Hitelkártya díjat amire azt hittük egyszeri díj merthogy a hitelkártya a fedezet erre az áruhitelre. (ezt később tudtuk meg) Na most azóta a havi díjam mellé még küldenek 5600 ft kártyadíjat...!!!!

Amit nem fizettem be mert totál nem volt világos ezt mire fel küldik, most kiküldték egyben a havi 5600-akat is, hogy fizessem be.

És nem adnak rendes felvilágosítást csak küldözgetnek nekem olyan leveleket hogy én aláírtam a hitelkártya szerződést a laptop vásárláskor. ???

Azaz 50 % os kamattal vettem a laptopot???

Totál nem értem.

Próbáltam hogy kifizetem a fenébe az egész laptopot, ami még hátra van, csak szüntessék be ezt a kártyát hát nem akarok én havi plussz 5600 at fizetni!

Azt írták hogy ha majd mindent kifizettem (a kártyadíjat is!!!) akkor kiküldik mennyi a hátralékom, és akkor kérhetem a kártyaszerződés felbontását!!!

ÁÁÁÁÁ!!!!!

Most az egyik ismerősöm a boltban, ahol vettem, megpróbál nyomozni, (még ő sem látja át tisztán, holott ő ott dolgozik) de már a pumpa megy fel bennem az aljas átverős sunyi pénz-intézetektől...!!!!

Isten óvjon mindenkit ezektől a lehúzós bandáktól!!!

Ha esetleg valakinek van erről infója tapasztalata ne tartsa vissza magát írjon mi a fene folyik itt? (azon kívül hogy megint harcban állok valami setét erővel )

2015. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!