Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakás lizing feltételei...

Lakás lizing feltételei 2012-ben milyen feltételek vannak?

Figyelt kérdés
Mi elött elkezdene pár retadrált lehülyézni hogy ilyen válságban veszek fel hitelt ne tegye pontossan tudom milyen gazdasági helyzetben vagyunk, de van egy nagyon jó családi ház amit szeretnék megvásárolni és nagyon kedvező áron kínálják eladásra ezért gondoltam hogy bele vágok még mielött lecsapják a kezemröl és azért a lizinget választottam mint hitelezési formát mert elég a 20 % önerő kérem aki tud valamit a lizingről az segitsen.
2012. jan. 4. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A lízingösszeg nagysága: területileg differenciált, a lízingösszeg a hitelbírálattól függően a piaci érték 80%-át is elérheti.


A szerződéskötéskor fizetendő díjak, illeték:

Szerződéskötési díj: jelenlegi mértéke a finanszírozott összeg kb. 1%-a.

A közjegyzői díj, melynek mértéke közjegyzői díjszabás szerinti.

Vagyonszerzési illeték: a vételár 2%-a


jövedelembírálat van és nem túl olcsó.


kalkulálni is tudok, ha tudok vételárat és jövedelmi adatokat.

2012. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Üdv! a fizetésem olyan 160 ezer forint és egy 6 milló forintos ingatlanról lenne szó öneröm pedig 1200000ft ön szerint igy mennyi esélyem van a hitelre?? ja és van 3 eltartott gyermekem akiket egyedül nevelek a csp:55300 plusz egyéb bevétel 10000ft igy összesen 310000ft ból gazdálkodom
2012. jan. 6. 23:29
 3/4 A kérdező kommentje:
javitom egyéb bevétel: 100000 ft
2012. jan. 6. 23:30
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, most látom, hogy írtál a jövedelemről. gondolom már nem aktuális a kérdés. ha mégis, akkor inkább priviben írj, mert nem nézegetem a megválaszolt kérdéseim.
2012. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!