Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » FHBBanknál végtörl 2db fundame...

FHBBanknál végtörl 2db fundamentával a maradékra fhitelt igényelnénk ugyanott, nov 9 óta ülnek a hitelbírálaton ami kell az egyik fundamentához. Máshol felvennék annyi hitelt amennyi a beragadt fundamenta és jan31-ig átutalnám. Van-e ebben buktató?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 21:50
 1/1 anonim válasza:
Ha jól értem, Fundával szeretnél végtörleszteni. Ha felveszel máshol hitelt és azzal törlesztesz, akkor a fundának nem tudod igazolni a lakáscélú felhasználást, ezért nem leszel jogosult az állami támogatásra. Én pont most kaptam meg a fundától a pénzt. Folyamatosan hívogatni kell a központot, piszkálni őket. Ha kell, írni kell nekik panaszlevelet, akkor haladni kell. Ne hagyd, hogy lerázzanak, kitartóan hívogasd őket, akkor haladnak. Én is így csináltam, így az nov. közepén befogadott hiteligénylést január első napjaiban már kiutalták. Csak kitartás, és hívogatás... Ne törlessz másból! Abból baj lesz!
2012. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!