Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankba érdemes pénzt...

Bitangjó kérdése:

Melyik bankba érdemes pénzt berakni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jártas ezekben a bankos dolgokba, de szeretnék nyitni egy számlát amire minden hónapban raknék X összeget amolyan vésztartaléknak, meg a jövőbeli tervekhez (költözés, autóvásárlás, stb). Most nagyon nyomják a tv-be ezt az AXA-s cuccot, de azért kíváncsi lennék, hogy ki mit ajánlana.
2012. jan. 10. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem válaszd se az OTP-t, se az ERSTE bankot.


Esetleg: UniCredit.

2012. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak azért, hogy havi x forintot odautalsz, szerintem egyelőre ne nyiss külön számlát. Kösd le a saját számládon, és ha majd összejött egy kicsit komolyabb összeg, akkor már érdemes elkezdeni körülnézni. A PSZÁF oldalán egyébként van összehasonlító mindenfélére.
2012. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg, a PSZÁF oldala jó ötlet!
2012. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Az AXA-ról mi a véleményetek?
2012. jan. 10. 15:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Am én úgy terveztem, h nyitok egy számlát amire minden hónapba berakok annyit amennyit nélkülözni tudok, mert húzza a zsebem a pénz és hajlamos vagyok hülyeségre költeni. Ezért nem is a magas hozam lenne a lényeg, hanem h biztonságban legyen a pénzem. Ne menjen el kezelési költségekre meg ilyen szarokra. Am Forintba vagy Devizába érdemes pénzt lekötni? Egyáltalán a Deviza mit takar? Köszi előre is a segítséget.
2012. jan. 10. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Az AXÁT éppen most büntették meg tisztességtelen üzletpolitika miatt.
2012. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már írtam, csak ezért egyelőre ne nyiss külön számlát, nem éri meg. Neked is fontos ez a szempont, hiszen megemlíted.

"Ne menjen el kezelési költségekre meg ilyen szarokra."

Pontosan ezért ne.

2012. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
OTP semmiképp.
2012. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!