Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MOL részvények meddig szárnyal...

MOL részvények meddig szárnyalnak még?

Figyelt kérdés
Én pénteken arra spekuláltam, hogy a Malév bukása majd magával rántja Mol-t is hiszen valszeg havi akár 1millió liter kerozint is vásárolhattak... de Mol csak egy pillanatig ingott meg, nap végére már majdnem 20ezer Ft volt, én ezt nem értem
2012. febr. 5. 15:13
 1/2 tetro ***** válasza:
a mol szárnyal? fél éve 20%kal ért többet. ha meg a malév bedől, attól még utazó nem lesz kevesebb. ergo más cégek átveszik rögtön a helyét. és ugyanattól vesznek majd üzemanyagot, mint a malév...
2012. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ha azt nézed,hogy októberben 14800 körül volt most meg majdnem 20ezer akkor szárnyal, külföldi repülő társaságok nem feltétlenül tankolnak itt szerintem csak ha nagyon muszáj
2012. febr. 5. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!