Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Munkabér utalás vasárnap?

Munkabér utalás vasárnap?

Figyelt kérdés
Én a cib banknál vagyok, és azt nem értem, hogy mióta van utalás (főleg munkabér) hétvégén? Nem mintha baj lenne, csak kíváncsi vagyok, mert úgy tudtam, hogy amit pénteken utalnak, azt hétfőn szokás megkapni-én pedig vasárnap reggel kaptam. 7végén nem állnak meg a bankok??
2012. febr. 12. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Erste bank nekem múlt hónapban ugyan hétközben, de hajnali fél2-kor írta jóvá a számlámon a munkabért, akkor küldték róla az sms-t. Én úgy tudom elképzelni, hogy számítógépes programok csinálják már ezt is, így nem munkaidőhöz kötött.
2012. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, már pénteken meg kellett volna kapnod, csak vasárnap sikerült lefuttatnia vmit a cibnek. vasárnap nincs technikailag utalás, ez tuti fix. max feldolgozás, bár én ezt bankosként nem vágom miért lehet... nézd meg az értéknapját a tételnek.
2012. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!