Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jelenleg mennyi a minimálbér?...

Jelenleg mennyi a minimálbér? (további kérdés lent)

Figyelt kérdés
HA nekem bejelentett havi 40-ezres jövedelmem van, hol tudok hitelt igényelni, minden más megvan, csak félek hoyg ez alacsonynak számít és nem kapok rá hitelt, adóstársat is be tudok vonni.Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 5. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Annyit tudok, hogy Br. 71.500.- Ft a minimálbér.

Nagyon jó adóstárssal van esélyed. Meg persze attól függ mennyi hitel, milyen futamidő. Esetleg zálogjog bejegyzéssel. Ha lakáshitel akkor meg nem kérdéses, hogy kell ilyet csiálni.

2009. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos az adóstárs is hitelt törleszt, méghozá nem keveset ez talán probléma lehet..
2009. jún. 5. 15:14
 3/7 A kérdező kommentje:
És amúgy 300.000ft-ot szeretnék felvenni,amit havi 15-22 ezer forintos törlesztőrészlettel tudok vállalni.
2009. jún. 5. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy jó adóstárssal lehet menni fog.
2009. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem fogják első körben kikérni ilyen hitelnél, hogy mennyi hiele vam az adóstársnak.
2009. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én a citibankot néztem először és meglepő hogy ott bizony kérték, ebből kifolyólag gondoltam hogy esetleg lehet ez is probléma, de ha tudnátok egy bankor is ajánlani az nagyon jó lenne, mert én nem találok.
2009. jún. 5. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
www.autogyorshitel.hu.itt kaphatsz segítséget.
2009. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!