Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy lehet az, hogy otp-s...

Hogy lehet az, hogy otp-s számláról szeretnék átutalni 3000 Ft-ot egy szintén otp-s számlára és azt írja ki az oldal, hogy ezzel átlépem a napi limitet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
be van állítva, hogy 1 nap mennyit utalhatsz. Lehet, hogy ma már utaltál máshová is és elérted a limitet vagy 3000 Ft alatti limit van beállítva.
2012. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ma nem utaltam máshova, ez lett volna az egyetlen utalásom ma, de még ezt sem engedte. Azt sem értem ,hogy miért lenne beállítva 3000 Ft alatti limit, ennyire hülye biztos nem voltam,hogy ez állíttattam be. Hogy lehet átállítani a napi limitet?
2012. febr. 21. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Be kell menni egyik otps bankfiókba és megkérdezni hogy mi a probléma. Lehet az ügyintéző írt el egy 0át.
2012. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a választ!
2012. febr. 22. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!