Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Angliában melyik bankok a...

Angliában melyik bankok a legmegbízhatóbbak egy külföldi számára? Milyen feltételekkel lehet számlát nyitni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem a lloyds és a HSBC bank megbízható.

Az első bankkártyámat a barclays banknál csináltattam ű,de ők nagyon szemetek.Ugyanis simán engedi hogy akár 10 fonttal is túllépd a keretedet,és ha nem a bankban nézed pontosan az egyenlegedet,csak egy sima automatánál akkor akár 5 nap is eltelik,mire a valós értéket mutatja.A hó végén abban a hiszemben vagy,hogy a számládon még van 10-20 font,közben meg túllépted 4-5 fonttal vagy többel.Így rögtön le is vonnak 30 fontot.Így én átmentem a lloyds-hoz..Ők jók nagyon.

2012. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igazából minden Bank megbízható és nagyjából ugyan azt a szolgáltatást nyújtják ha csak alap dolgokra szeretnéd használni. Ha haza is akarsz utalni pénzt, akkor a Llloyds a legolcsóbb, 20 font/tranzakció+kezelési költség, Santander 25 font, és így tovább. Bankszámla nyitáshoz kell NI szám, lakcím és munkahely. (munkahelyhez kell NI szám és lakcím, lakcímhez pedig munkahely... ördögi kör, de nem lehetetlen)
2012. márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elsőnek: Én Lloydsos vagyok, beállítóttam, hogy ha nincs elég pénzem a kártyán akkor ne tudjak mínuszba menni, egyszerűen csak dobja vissza a kártyámat, de így is letudok menni mínuszba, és csak akkor veszem észre, ha megnézem internetbankingon. Bank of Scotland, Santander, mindegyik ezt csinálja (Második voltam)
2012. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ma 22:49


Munkahelyhez nem feltétlen kell NI szám, de amíg nincs több adót vonnak. A szoba bérlésnél meg a kutya nem néz utána hogy tényleg dolgozol-e, max rákérdeznek.


Bocs az offért.

2012. márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 22:51

Nem is a Llyods-nál volt ilyen gondom,hanem a barclays banknál-Ott nem leheett beállítani,hogy ne menj le mínuszba.Pont ez volt a buli nekik.

2012. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. márc. 3. 02:23
 7/11 anonim válasza:
Nekunk LLOYSD TSB-hez utaljak a penzunket, anno ott nyitottunk, nagyon meg vagyunk vele elegedve, csaladon belul tobb penzintezet is vezet szamlat de sok rosszat hallottam,feltetelei a szamlanyitasnak,hogy igazolt lakcimed legyen,jogsi,barmilyen kozuzemi szla! Sokan csalnak a bankkartyakkal es beszigoritottak!!!Most mar nem adjak csak a ket szep szemedert!
2012. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

" feltetelei a szamlanyitasnak,hogy igazolt lakcimed legyen,jogsi,barmilyen kozuzemi"


Te a lloyds bankról beszélsz??

Csak mert én 2 hónapja nyitottam ott számlát,és nem kértek sem jogsit(nekem nincs is) sem közüzemi számlát(olyan sincs a nevemen) Amit kértek,egy bejelentett lakcím,és hogy van-e munkahelyem..Ennyi volt.

2012. márc. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Akkoriban tölünk is ezeket krtk: lakcimigazols,munkahelyi papirok! Amiket én elöbb leirtam,nem szemlyes tapasztalat alapjan irtam,ismerösök elmondasa alapjan! En nyitottam az RSB-Nel,volt minden papirom amit kértek,de a bankrtyt meg mai napig sem kaptam meg!
2012. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor az ismerősöd hazudott.Egyik bank sem kér jogosítvány,főleg hogy ez nem létszükség.Ha van akkor jó,de nem lehet senkit diszkriminálni mert nincs jogsija.

Minden banknál csak két dolgot kérnek.Bejelentett lakcím,és munkahely igazolás.

2012. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!