Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha bemegyek a bankba (OTP) és...

Ha bemegyek a bankba (OTP) és szeretnék pénzt utalni OTP-s számlára mennyi kezelési költséget számolnak fel?

Figyelt kérdés

csak vaterán ütöttem le 2 dolgot és szeretnék utalni 1000ft-ot egyik emberkének 4000ft-ot másik emberkének

ez kb mennyibe fog kerülni plusszba

köszi



2012. márc. 10. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Utalni akarsz vagy készpénzt befizetni?
2012. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha utalni akarsz mindkét személynek nincs plussz kölcség.Én is csináltam ilyet.
2012. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ugyanannál a banknál fizeted be a pénzt mint ahol az embered vezet számlát, akkor az nem átutalás hanem befizetés. Ez tök ingyen van, és azonnal megjelenik a számlán, ellentétben az átutalással.

A befizetés a lehető legjobb választás.

2012. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha abban a bankban fizetsz be személyesen, ahol az illető bankszámláját kezelik, akkor az DÍJMENTES tranzakció lesz!... :-))

(Ez bankok belüli befizetés.)


Akkor kellene átutalási költséget fizetned, ha mondjuk a CIB Banknál van a te számlád és te a CIB Banknál kéred az átutalást az OTP-nél vezetett bankszámlákra...

(Ez bankon kívüli átutalás.)

2012. márc. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a személyes utalás kb. 300-400 Ft-ba került. Csak az interneten díjmentes.


De a legokosabb, ha megnézed az otp honlapján.

2012. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a segítségét :)
2012. márc. 11. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!